Mark Lauren - Telo ako posilňovňa 90 dňová výzva pre mužov

     ,,Všetci poznáme vábenie fitnesového priemyslu, s ktorým sa stretávame takmer v každej reklame. Tu máme príklad: Ak sa prihlásiš práve do tohto štúdia alebo si objednáš presne toto náradie, úspech tréningu sa zázračne dostaví celkom automaticky. Ide prirodzene o príťažlivú predstavu, že fyzickú kondíciu aj zdravie si môžeme jednoducho kúpiť. Aby sme si uspokojili svedomie, že správne investujeme do kvality svojho života, vyberieme sa do známych fitnescentier a objednáme si najdrahšie výživové doplnky, aké len trh ponúka. Toto vrecko peňazí však urobí dobre niekomu inému – opäť raz účinne zapracoval marketing fitnesovej a zdravotnej brandže.  

     Dôležité však je, že si si zaobstaral túto knihu. Možno si ju dostal ako dar – na tom však nezáleží. A pravdepodobne už tušíš, čo ti teraz musím povedať: Fitnes nemusí stáť nijaké peniaze. Nepotrebuješ fitnescentrum ani nejaké náradie, ktoré je v móde. Dokonca ani činky! Byť fit, silný a pekný je v podstate jednoduché (a užitočné). Jediné čo potrebuješ je uvedomiť si, že ako tréningové náradie môžeš použiť vlastné telo – a samozrejme aj motiváciu na cvičenie.“ 

     Toľko krátka ukážka z knihy Telo ako posilňovňa 90 dňová výzva pre mužov. Po titule Telo ako posilňovňa, Telo ako posilňovňa pre ženy je to dalšia kniha z pera Marka Laurena. Originál vyšiel v Nemecku v roku 2015 s názvom Fit ohne Geräte: Die 90 Tage Challenge für Männer. Kniha bola preložená do slovenčiny Milanom Thurzom a predávať sa u nás začala v rovnakom roku. Táto upútavka na knižku vychádza mohlo by sa zdať, že trochu neskôr, ale nie je tomu tak. Chcel som si ju najprv spolu s inými cvičencami vyskúšať a výsledok – funguje to.

     Na rozdiel od predchádzajúcich titulov tohto autora sa tentokrát jedná o komplexný návod na cvičenie. Nie je potrebné zaoberať sa zostavovaním tréningových plánov, stačí sa len po dobu 90 dní pridržiavať manuálu, ktorým je táto kniha. Jedná sa o intenzívny program, ktorý je zostavený čo najjednoduchšie s cieľom za tri mesiace dosiahnuť maximum. Jednotlivé cvičenia sú podrobne rozpísané deň po dni v troch rôznych úrovniach. Prvá je pre úplných začiatočníkov, tretia úroveň, pri správne a dôkladne vykonaných cvikoch s predpísaným počtom opakovaní v stanovenom čase, dá zabrať každému cvičencovi. ...takže HUJA!

Komentárov  

#4 Max 2019-09-05 12:32
I always used to read post in news papers but now as I am a user of
internet so from now I am using net for content, thanks to web.My homepage: https://choco-lite.click/ro/: https://choco-lite.click/ro/
Citovať
#3 Roland 2018-12-15 06:35
This piece of writing will assist the internet users
for setting up new website or even a weblog from start to end.


Also visit my website: biện pháp thi công sàn gỗ: http://thicongsangocongnghiep.com/
Citovať
#2 Guest 2016-10-12 07:21
Ja by som radsej privytal keby ste tu dali nejaky posilovaci trening, ktory sa da tenovat popri Krav Mage
Citovať
#1 Guest 2016-10-03 17:26
Je mnoho knih o posilovani s vlastnou vahou. Neviem preco stale propagujete len Marka Laurena. Podla mna je to len jeho komercny projekt, dalsi.
Citovať

Pridať komentár

   
© COPYRIGHT Krav Maga Website 2008 - 2017